הינדי מהנדי בהודית - זוהי חינה הודית. הינדי מהנדי בישראל - זוהי הכתובת המושלמת להפקת אירועי חינה הודית וחינה מרוקאית לכל העדות.

 

נמסטה, שמי רונית ואני המייסדת והמנהלת של העסק הכי ססגוני ומשמח. יחד עם הצוות שלצידי, אני מפיקה אירועי חינה הודית אותנטיים, מבורכים ומשכרי חושים בהתאם לכל כללי המסורת ההודית, טקס חינה מרוקאית עם כל התלבושות, אוהל חינה מרוקאית והתפאורה.
מומלץ! שילוב חינה מרוקאית עם חינה הודית, חיבור מנצח של שתי עדות מקיסמות שמוסיפות הרבה קסם לאירוע.

 
כיצד נולד הינדי מהנדי?

 
הרבה שמחה, אהבה ורצון עז להפיץ ברכה בקרב זוגות צעירים,הולידו את הינדי מהנדי. הכל התחיל מ"הצד ההודי שלי", הלא הוא מיקי בעלי. מאז הכרתי אותו, אני חיה ונושמת את המסורת ההודית המרתקת בכלל, ואת החינה ההודית המהממת בפרט.
יום אחד החלטתי שאת טקס החינה רב הסגולות הזה מן הראוי להנחיל לכולם ולא להשאירו רק בנחלה ההודית. הינדי מהנדי נולד כדי לשמר את המסורת ההודית ולהפיץ את ברכת החינה ההודית על כולכם. 

 

יש חינה, ויש חינה הודית 

 

לכל עדה יש את טקס חינה משלה, וכולם עתירי יופי ומסורת.מה שמייחד חינה הודית מכל האחרות, מעבר לצבעוניות והרב גוניות – זהו ריבוי הסממנים,הסגולות והברכות שלא קיימים בקרב טקסי חינה אחרים.
השליחות של הינדי מהנדי היא להביא את החינה ההודית לכל בית בישראל, ללא הבדלי עדה – הן על מנת שכולם ייהנו מהסגולות והברכות של הטקס הקסום והמפואר,והן על מנת שכל העדות יכירו ויבינו את המסורת העשירה העומדת מאחורי התרבות ההודית.

 

אנחנו מפיקים - אתם חוגגים!

 

בהינדי מהנדי אנו דואגים להפקת טקס חינה מרוקאית והודית מענג ומבורך מאל"ף ועד ת"ו.השירות המסור, המקצועי והמחבק כולל ארגון מושלם של האירוע על כל סממניו ופרטיו: עיצוב חינה מרוקאית והודית, האוהל הקסום הבגדים האותנטיים,כרכרת הכלה, שמשיית החתן, השטיח הלבן,הכיסאות המהודרים, קערת החינה, נרות הסמאי, שרשרות הפרחים, אגוז הקוקוס,צלחות האורז (סופ) ועוד ועוד.הכל נעשה במקצוענות, באהבה ובהתלהבות, על מנת לאפשר לכם, החתן והכלה ובני המשפחה, ליהנות מאירוע שמח ומהנה, ללא דאגות ובמלוא הרוגע.הדי הטקס ומחמאות האורחים ילוו אתכם לאורך תקופה ארוכה. הברכה של הינדי מהנדי תלווה אתכם לאורך כל הזוגיות.
 

מחכים לשמח אתכם, רונית וצוות הינדי מהנדי

053-942-4596