חינה

 

כאשר החתונה של זוג צעיר מתקרבת, השמחה, ההתרגשות והציפייה מגיעות לרמות חדשות. ישנן עדות שאצלן יש אירוע מקדים וזהו טקס החינה. הטקס אומנם שונה בין עדה ועדה אך ישנם כמה עקרונות מנחים וסממנים דומים שניתן לראות בטקסים השונים. כאשר אדם מסוים מארגן טקס חינה הוא יכול לבחור בין ארגון עצמי של הטקס – כולל התלבושות, המתנות, הממתקים והמוזיקה שתתנגן ברקע או שהוא יכול לשכור את שירותיהם של מארגן או מארגנת חינות שידאגו הם לכל הפרטים והוא עצמו יוכל להעסיק את עצמו בפרטים אחרים הקשורים לערב החתונה.
 
 
מי שמארגן טקסי חינה מארגן בדרך כלל טקסים הקשורים לעדה שלו. לעיתים נדירות בלבד נפגוש מארגנת חינות הודיות כאשר היא בעצמה ממוצא עירקי או תימני, לדוגמא. למארגני חינות אלה יש את כל הציוד הדרוש לארגון מוצלח ומושלם של טקס חינה בלי שמארגן החתונה יצטרך לנקוף ולו אצבע או לבצע פעולה אחת. מארגני חינות אלה יודעים שלמשפחה שמארגנת את החתונה יש מספיק דברים להתעסק בהם ואם אפשר להוריד מהם טרחה ודאגה אחת – מה טוב.
 
 
בנוסף ידאגו המארגנים לכיבוד מסורתי על פי העדה, ואם אין הם מכינים בעצמם הם יידעו אל איזה איש מקצוע לפנות ואצל מי להזמין.מארגני החינות מחזיקים ברשותם דיסקים רבים של שירים הקשורים בעדה ומתאימים לטקסי החינה, הן עבור הריקודים החופשיים ברחבת הריקודים והן עבור הטקס עצמו. הם כמובן יביאו עימם את כל מה שדרוש עבור חומר החינה עצמו שעל שמו נקרא הטקס כולו. הם ידריכו את האורחים שאינם בקיאים בכללי הטקס בשלבים השונים, ילוו את הזוג הצעיר ובעצם ינהלו את הערב מתחילתו ועד סופו המוצלח לשביעות רצון המשפחה.

053-942-4596